نمایندگان تولید

نمایندگان تولید


ساکولنت و کاکتوس و گل و گیاهساکولنت و کاکتوس و گل و گیاه

شرکت سبز بانیان فدک به شماره ثبت ۴۹۰۰

نماینده رسمی شرکت فدک گل لیان در استان خراسان رضوی
حوزه فعالیت :
شرکت سبز بانیان فدک با رویکرد کارآفرینی ، اشتغال ، تولید محصول داخلی و صادرات و با هدف تعامل و همکاری با شرکت بین المللی فدک گل لیان تاسیس گردیده است .این شرکت وابسته به دو مجموعه تولیدی عوامل کنترل بیولوژیک و محصولات گلخانه ای گلهای زینتی، کاکتوس و ساکولنت می باشد.

در حوزه کنترل بیولوژیک و تولید محصول سالم گلخانه ای افتخار ریاست انجمن کنترل بیولوژیک کشور و تعامل با کشور های همسایه و همچنین تولید انواع حشرات مفید و رهاسازی در سطح محصولات زراعی، باغی و گلخانه ای استان خراسان از افتخارات این مجموعه و در حوزه محصولات گلخانه ای با در اختیار داشتن ۵۰۰۰ متر گلخانه با تجهیزات و امکانات استاندارد افتخار همکاری با شرکت فدک‌گل لیان و تولید انواع کاکتوس و ساکولنت را دارد .

شرکت سبز بانیان فدک با همراهی جهاد دانشگاهی ، جهاد کشاورزی و سازمان بسیج مهندسین و همچنین همراهی و پشتیبانی شرکت فدک گل لیان در نظر دارد در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و تولید ملی با مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه تولید ، پرورش و صادرات در استان خراسان رضوی و شهرستان نیشابور ودر سطح گسترده نسبت به کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حوزه های فوق فعالیت نمايد.

شرکت راستین گل شمیم شمال

شرکت راستین گل شمیم شمال همواره مي كوشد در راستای اهداف شركت فدك گل ليان و همسو با ان در سطح استان مازندران حركت نموده و با توسعه كار افريني و ايجاد اشتغال براي افراد جوياي كار و علاقه مندان به توليد گل و گياه نقش بسزايي داشته باشيم.

همچنین اين شركت در راستاي حمايت از افراد متقاضي و هموار نمودن مشكلات توليدكنندگان ، با گسترش ارتباطات با ارگان های دولتی نظير سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران ، صندوق های رفاه و ساير نهاد ها در حال مهيا سازي شرايط و تسهيلات مناسب براي متقاضيان جوياي كار مي باشد.

اميدواريم در اینده ای نزدیک بتوانيم با ایده های جدید و موثر ، قدرتمندانه قدم برداريم و همگام با اهداف بزرگ شركت بين المللي فدك گل ليان در سطح استان مازندران كه قطب پرورش گياهان زينتي مي باشد نقش افريني كنيم .