قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط فروشگاه اینترنتی سایت فدک گل لیان
ثبت سفارش و خرید از فروشگاه فدک گل لیان به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت می باشد.
مراحل ثبت سفارش و خرید
روشهای سفارش خرید: کلیه سفارشات خرید از سایت فروشگاه شرکت فدک گل لیان ، با نام تجاری” ایران گل” از طریق راههای ارتباطی که در سایت شرکت معرفی شده است اعتبار دارد.
ثبت سفارش: عضویت در سامانه فروشگاه و درج اطلاعات شخصی متقاضی انجام می شود و با توجه به موجودی و قیمت تعیین شده اقدام به ثبت سفارش می نماید.
*تایید سفارش با ارسال کد رهگیری به خریدار اعتبار دارد.
خرید از سایت ملزم به عضویت در سامانه نمی باشد ، لذا خریدار با درج اطلاعات هویتی و تماس صحیح می تواند سفارش خرید را ثبت نماید.
*عضویت در سایت می تواند اطلاع رسانی ازجدیدترین محصولات ،قیمتهای جدید ، تخفیف و خدمات جدید را برای اعضا داشته باشد.
*اطلاعات شخصی افراد در صورت ثبت نام عضویت و ثبت سفارش به هیچ وجه به غیر واگذار نخواهد شد و سایت شرکت موظف به حفظ حریم شخصی افراد می باشد.
پرداخت وجه: در هنگام ثبت سفارش هزینه بر اساس قیت تعیین شده + 9% ارزش افزوده محاسبه و بصورت آنلاین از درگاه معرفی شده انجام می گیرد و آماده سازی و ارسال سفارش پس از آن صورت می پذیرد.
*امکان پرداخت در زمان تحویل نیز وجود دارد. لذا خریدار موظف است هزینه سفارش را قبل از تحویل در حضور مامور تحویل تسویه نماید .در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل از فروشنده حق دارد از تحویل سفارش امتناع نماید و سفارش را فسخ نماید.
*در صورت بروز مشکل در ارائه سفارش و فسخ سفارش هزینه خرید تا 48 ساعت کاری عودت داده خواهد شد.
زمان ارسال سفارش: سفارشات تهران حداکثر 2 روز و سفارشات سایر شهرها یا توجه به مسافت حداکثر تا 5 روز ارسال و تحویل داده خواهد شد.
روشهای ارسال : در شهر تهران ارسال رایگان با وسایل حمل و بسته بندی مخصوص و سایر شهرها از طریق پست ، باربری و بسته بندی های مخصوص ارسال خواهد شد.
*لازم به ذکر است هزینه حمل به شهرستانها با توجه به مسافت بعهده خریدار می باشد.
رسیدگی به شکایات: در صورت بروز مغایرت مورد سفارش تحویلی با سفارش ثبت شده و همچنین صدمه بر اثر بسته بندی نامناسب از طرف سایت فروشنده موظف به جبران خسارت می باشد.
*استعلام قبل از ارسال سفارش با استفاده از شماره تماس ارائه شده از سوی خریدار در جهت جلوگیری از بروز اشتباه صورت می گیرد. بنابراین خریدار موظف است شماره تماس معتبر و در دسترس را در زمان ثبت سفارش اعلام نماید.
*امکان درج قیمت اشتباه و تعداد موجودی انبار در سایت می باشد ، در صورت بروز این مشکل در اولین فرصت از سوی پرسنل با خریدار تماس گرفته خواهد شد و برای اصلاح سفارش با ایشان هماهنگی خواهد شد.